Ota yhteyttä


    Ota yhteyttä | Teho Filter Oy yhteystiedot

    Asiakaspalvelu & myynti
    sales@tehofilter.fi
    p. 020 764 1610
    Jussintie 5-7, 85410 Sievi
    Tehdaspäällikkö
    Emilia Torvinen
    emilia.torvinen@tehofilter.fi
    p. +358 40 442 7351
    Myynti kotimaa
    Ari Autio
    ari.autio@tehofilter.fi
    p. +358 50 566 8894
    Tuotannonsuunnittelu,
    ostot & työnjohto
    Tomi Hakala
    tomi.hakala@tehofilter.fi
    p. +358 50 533 6678
    Myynti kotimaa & vienti
    Raimo Tikkanen
    raimo.tikkanen@tehofilter.fi
    p. +358 40 672 4694
    Laatu- ja suunnitteluinsinööri
    Kirsi Paaso
    kirsi.paaso@tehofilter.fi
    p. +358 40 828 1995
    Myynti vienti
    Kristian Nagy
    kristian.nagy@tehofilter.fi
    p. +358 40 032 2336
    Laatuinsinööri
    Milla-Maria Koskela
    milla-maria.koskela@tehofilter.fi
    p. +358 40 612 6162
    Markkinointi
    Päivi Priuska
    paivi.priuska@tehofilter.fi
    p. +358 45 720 1228
    Suunnitteluinsinööri
    Sami Nummikorpi
    sami.nummikorpi@tehofilter.fi
    p. +358 40 931 5990

    Ota yhteyttä myyntipalveluumme, niin katsomme juuri Teille sopivat ratkaisut!

      TARJOUSPYYNTÖ

      Valitse tuoteryhmä/tuoteryhmät:

      IlmansuodattimetPölynpoistoIlmanpuhdistimet ja lämmittimet
      HuoltopaketitHydrauliikkasuodattimet
      TeollisuusimuritKirurgiset suu-nenäsuojaimetHengityssuojaimet

      Tarjouspyynnön sisältö: (Tuotenumero ja nimike sekä tilausmäärä)


      Yhteystiedot:


      Lisätiedot:
      p. 020 764 1610 tai sähköpostilla sales@tehofilter.fi

      Nimike lisätty ostoskoriin.
      0 nimikettä - 0,00