Ota yhteyttä meihin

Ota yhteyttä


    Yhteystiedot Teho Filter Oy

    Asiakaspalvelu ja myynti
    sales@tehofilter.fi
    p. 020 764 1610
    Jussintie 5-7, 85410 Sievi
    Myynti kotimaa
    Ari Autio
    ari.autio@tehofilter.fi
    p. +358 50 566 8894
    Tehtaanjohtaja
    Miko Torvinen
    miko.torvinen@tehofilter.fi
    p. +358 40 019 4360
    Myynti kotimaa / vienti
    Raimo Tikkanen
    raimo.tikkanen@tehofilter.fi
    p. +358 40 672 4694
    PRRC-yhteyshenkilö
    Säännösten noudattamisesta vastaava henkilö yrityksessä
    prrc@tehofilter.fi
    Myynti vienti
    Kristian Nagy
    kristian.nagy@tehofilter.fi
    p. +358 40 032 2336
    Laatu ja tuotekehitys
    Kirsi Paaso
    Laatu- ja suunnitteluinsinööri
    kirsi.paaso@tehofilter.fi
    p. +358 40 828 1995

    Milla-Maria Koskela
    Laatuinsinööri
    milla-maria.koskela@tehofilter.fi
    p. +358 40 612 6162

    Sami Nummikorpi
    Suunnitteluinsinööri
    sami.nummikorpi@tehofilter.fi
    p. +358 40 931 5990

    Tuotanto
    Emilia Torvinen
    Tuotantoinsinööri
    emilia.torvinen@tehofilter.fi
    p. +358 40 442 7351

    Markus Nivala
    Tuotannonsuunnittelija
    markus.nivala@tehofilter.fi
    p. +358 50 553 1095

    Tomi Hakala
    Työnjohtaja
    tomi.hakala@tehofilter.fi
    p. +358 50 533 6678

    Hankinta
    Mika Heikkilä
    Ostaja
    mika.heikkila@tehofilter.fi
    p. +358 50 350 9915
    Markkinointi
    Päivi Priuska
    Markkinointisuunnittelija
    paivi.priuska@tehofilter.fi
    p. +358 45 720 1228

    Etsitkö töitä?

    Jätä hakemuksesi ja ota yhteyttä jättämällä hakemuksesi rekrytointi-sivullamme. Rekrytoimme tällä hetkellä uusia työntekijöitä hengityssuojainten valmistukseen.

    LÄHETÄ HAKEMUS


    Teho Filter Oy on vaatimusten mukaisten ja laadukkaiden kotimaisten henkilönsuojainten, kirurgisten suu-nenäsuojainten sekä kokonaisvaltaisten suodatinratkaisujen edelläkävijä. Olemme yrityksellesi luotettava, yhteistyöhön ja ympäristöasioihin vahvasti panostava kumppani, jolla on alaltaan kokemusta jo vuodesta 1963.

    Saat meiltä kotimaiset ja laadukkaat tuotteet, jotka on valmistettu ammattitaidolla ja vastuullisesti. Pyrimme kaikessa toiminnassamme mahdollisimman ekologisiin ratkaisuihin. Suomalaisena valmistajana noudatamme ehdottomasti henkilönsuojainten ja lääkinnällisten laitteiden EU-vaatimuksia ja lainsäädäntöä sekä niiden mukaisia puhtaustason vaatimuksia.

    Ota yhteyttä myyntipalveluumme, niin katsomme juuri Teille sopivat ratkaisut!

    Tateka Metalli Oy on Teho Filter Oy:n tytäryhtiö.